برای پیدا کردن سرمایه گذار اماده اید؟

شتابدهنده نوور بستری را فراهم نموده تا استارت اپ ها بتوانند سرمایه گذار خود را شناسایی نمایند همچنین به سرمایه گذاران این امکان را میدهد تا با بررسی استارت اپ ها و شرکت های مستقر در نوور، سرمایه گذاری امنی را تجربه نمایند .

نوور خدمات  vip  برای جذب سرمایه گذار نیز ارائه میدهد در این روش تمام مذاکرات اولیه تا نتیجه نهائی بر عهده نوور است و شما فقط  در شرح مسائل فنی  ورود خواهید کرد .

نوور با در اختیار داشتن تیم فنی و حقوقی مجرب  منافع شما  و سرمایه گذار را با هم تامین میکند تا تجربه ای زیبا  و امن از سرمایه گذاری داشته باشید 

 ************************************************************************************************************************

انواع سرمایه‌گذاری در  استارتاپ ها  : 

 

سرمایه‌گذاری مالکیتی

سرمایه‌گذاری مالکیتی یک نوع سرمایه‌گذاری تعریف می‌شود که در جریان آن، سرمایه گذار در ازای تخصیص اعتبار به پروژه، مالکیت بخشی از آن را بر عهده می‌گیرد. لذا سرمایه‌گذار می‌تواند درصد یا همه سهم آن را برای خود بردارد.

سرمایه‌گذاری اعتبار دهی

این روش از سرمایه‌گذاری بیشتر شبیه قرض دادن پول به یک پروژه است و در قبال آن تنها سود یا هزینه مربوط به سرمایه‌گذاری خود را دریافت می‌کند. در این روش، سرمایه‌گذار متعهد می‌شود که اعتبار لازم برای انجام پروژه را در نظر بگیرد و در نهایت پس از تولید محصول یا ارائه خدمات و عرضه آن به بازار، پول اولیه خود را به همراه سود آن دریافت می‌کند. معمولاً بانک‌ها و نهادهایی مانند پارک علم و فناوری در این زمینه فعال هستند.

 سرمایه‌گذاری شراکتی

در سرمایه‌گذاری شراکتی، همانند سرمایه‌گذاری مالکیتی، وظیفه تأمین بودجه پروژه بر عهده سرمایه‌گذار است و در ازای آن درصدی از سهم استارت آپ را به خود اختصاص می‌دهد. تفاوت این روش با سرمایه‌گذاری مالکیتی در این است که در روش شراکتی، حداکثر تا 45 درصد از سهام به سرمایه‌گذار اختصاص می‌یابد و مالک اصلی پروژه، همان کارآفرین و گروه راه‌اندازی استارتاپ هستند.