شتابدهنده نوور

"نوور " یک مرکز شتابدهی خصوصی است که از اسپیناف های مرکز نوآوری نوور در استان مازندران واقع در شهرستان ساری به شمار می آید که همزمان با سفر جناب آقای دکتر ستاری معاون  محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 1398/09/02 و بازدید از این مرکز، حمایت از برنامه شتابدهی نوور در قالب مصوبه سفر در دستور کار قرار گرفت.

لذا مرکز نوآوری نورور نسبت به تأسیس شتاب دهنده ایی با عبارت اختصاری " نوور " اهتمام نمود. ساخت واژه "نوور" به این ترتیب است: واژه "نو" برگرفته از " نوور" یا "نووری " که در زبان مازندرانی به هر چیز نوبی که (نوبرانه) به کسی می توان هدیه نمود گفته می شود.

"نوور" روی ایده های نو  فناورانه و غیر فناورانه ای استارتاپ ها از طریق شبکه های : منتورینگ، کوچینگ، مشاوران، سرمایه گذاران (تامین کنندگان مالی)، بخش دولتی، بخش عمومی و بخش خصوصی متمرکز است، طی فرایندی در تعریف مفهوم و توسعه مفهوم جدید در راستای ایجاد نمونه اولیه محصول یا خدمت و تجاری سازی آن به تیم ها و شرکت ها یاری می رسانند.

ما علاوه بر شتابدهی، استارتاپ استودیو هم هستیم. ما براساس شناختی که از صنعت و کسب وکار داریم به گونه ای تیم تشکیل می دهیم که هسته ها، به شرکت تبدیل شوند

حوزه‌های تخصصی فعالیت نوور

فناوري هاي اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي

سرمایه گذاران نوور

سرمایه گذاران نوور از بخش خصوصی و شرکت های vc   و همچنین سرمایه گذاری شتابدهنده  نوور بر روی تیم های منتخب انجام می پذیرد .

 منتورشیپ در نوور

نوور با پشتوانه مرکزاموزش  صنعتی علمی  کاربردی خود (سازه ها) مدرسان متخصص در رشته های مختلف را به شرط فعالیت داشتن در بخش صنعتی  و تجاری ، انتخاب می نماید مشاورانی که با نوور همکاری می نمایند همگی صاحبان کسب و کار در رشته های تخصصی خود هستند .

امکانات و تجهیزات

 ساختمان 5 طبقه دارای فضای کارمشترک مجهز، سالن همایش، اتاق کنفرانس، کلاس، کارگاه های صنعتی، سایت مجهز رایانه، اتاق های اداری، فضای سبز، نمازخانه و بوفه و ...

 

چشم انداز نوور

نوور سعی دارد به صورت عملیاتی و کاملا اجرایی در برنامه زمانبندی پنج ساله تبدیل به  کارخانه شتابدهی در سطح کشور تبدیل گردد.